EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót 21-05-2018

Bezpłatne kursy zawodowe w Lublinie

Głównym celem projektu jest trwałe wejście na rynek pracy 70 osób pozostających bez pracy poprzez zastosowanie wysokiej jakości programów aktywizacji zawodowej takich jak pośrednictwo pracy, staże oraz szkolenia zawodowe.

W ramach projektu Zacznij od siebie  oferujemy bezpłatne kursy zawodowe oraz zatrudnienie przez okres od trzech miesięcy do pół roku w pełnym wymiarze czasu pracy.

To ogromna możliwość pozyskania nowych kompetencji, ukazania przez pracownika swojego potencjału i zaangażowania a ze strony pracodawcy możliwość sprawdzenia i korygowania pożądanych cech w poszczególnych zawodach.

W ramach programu „Centrum Edukacyjne Technik”  proponuje również możliwość odbycia certyfikowanych kursów zawodowych w białych i zielonych zawodach:

Zawody te odpowiadają bieżącym potrzebom rynku pracy oraz Indywidualnym Planom Działań, które są opracowywane na podstawie diagnozy beneficjentów projektu – osoba biorąca udział w przedsięwzięciu ma ogromne szanse na sukces zawodowy. Ponadto w ramach projektu, dla osób które zdecydują się na udział oferujemy:

Zapisz się już dziś !!!

Zadzwoń pod numer 535-379-154 i dowiedz się więcej

Projekt jest współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

 

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.