EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót 11-05-2017

Kurs j. polskiego dla obcokrajowców

Szanowny Przedsiębiorco,

Stworzyliśmy miejsce, w którym obcokrajowcy przybywający do naszego kraju mogą poczuć się komfortowo, poznać innych cudzoziemców przebywających w Słupsku i uzyskać wszelką niezbędną pomoc w zakresie asymilacji i nauki języka polskiego.

Kochamy swoją pracę i możliwości kontaktu z wieloma kulturami. Jesteśmy pasjonatami - nasze lekcje to nie tylko solidna porcja wiedzy o języku, to także radość z bycia z naszymi uczniami, poznawania ich kultur i opowiadania o naszej, polskiej.

Szkoła Językowa Harvard oferuje kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Placówka edukacyjna funkcjonuje od ponad 20-lat na słupskim rynku. W ciągu dwudziestu lat naszej działalności uczyli się u nas ludzie z całego świata - zarówno ci rozpoczynający swoją przygodę z nauką polskiego, jak też ci, którzy posługują się polskim na bardzo wysokim poziomie. Niezależnie od wieku, poziomu znajomości języka i kraju pochodzenia znajdowali oni w naszej szkole przyjazną atmosferę i profesjonalny zespół nauczycieli, którzy dbali, aby nauka języka była nie tylko skuteczna, ale także pasjonująca.

Doskonale wiemy, z jakimi problemami stykają się na co dzień obcokrajowcy w Polsce i jak istotna jest dla nich umiejętność skutecznej komunikacji po polsku.
Nasza szkoła języka polskiego bazuje na specjalnie opracowanych programach nauczania. Dzięki nim, kursanci potrafią sobie doskonale radzić w codziennych sytuacjach z jakimi spotykają się w mieście, w sklepie, na ulicy, dworcu, w restauracji czy podczas spotkań towarzyskich. Ponadto w przypadku wyboru kursów indywidualnych lub biznesowych przygotowujemy naszych studentów do radzenia sobie w sytuacjach formalnych i biznesowych. Koszt uczestnictwa w 100 – u godzinnym kursie to koszt 600zł za osobę. Maksymalna liczba grupy to 10 osób.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 59 841 71 09 lub poprzez e-mail: technik@technik.slupsk.pl.

Szkoła znajduje się w siedzibie Centrum Edukacyjnego Technik Sp. z o. o., przy ul. Kopernika 28-31 w Słupsku.

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.