EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót 07-11-2017

Montowanie stolarki budowlanej

Miło nam poinformować, że Centrum Edukacyjne Technik jako  akredytowana  Akademia Edukacyjna VCC i Ośrodek Egzaminacyjny VCC, uzyskała wraz z Fundacja VCC,  decyzją administracyjną Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 23 października 2017 roku  uprawnienia do certyfikowania kwalifikacji rynkowej Montowanie stolarki budowlanej. Tym samym jest pierwszą i na ten moment jedyną instytucją, która przeszła proces nadawania uprawnień do certyfikowania kwalifikacji rynkowej w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK).

Szkolenia i egzamin w zakresie Montowania stolarki budowlanej odbywać się będą w Centrum Edukacyjnym Technik w Słupsku - Akademii Edukacyjnej VCC, zgodnie z polityką jakości oraz procedurami związanymi z tymi procesami realizowanymi  w oparciu o najwyższe standardy zweryfikowane przez zewnętrzne podmioty certyfikujące, zgodnie z normami ISO 9001:2009 oraz ISO 29990:2010.

Dzięki uzyskaniu uprawnień certyfikaty VCC potwierdzające kwalifikację Montowanie stolarki budowlanej będą opatrzone numerem Polskiej Ramy Kwalifikacji (PRK3) i będą mogły być porównywane do tożsamych kwalifikacji nadawanych w innych krajach.

Zapraszamy do kontaktu i zdobywania nowych wiadomości i umiejętności oraz potwierdzania kwalifikacji zawodowych Certyfikatami VCC. 

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.