EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

 

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy 

www.wsg.bydgoszcz.pl 

Wydział Nauk Stosowanych w Słupsku

Cel:

Podniesienie kwalifikacji osób zatrudnionych w służbach bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapoznanie słuchaczy z współczesnymi, nowoczesnymi narzędziami kształtowania warunków i środowiska pracy.

W ramach programu studiów uczestnicy zdobywają rzetelną i aktualną wiedzę oraz uzyskują praktyczne umiejętności, pozwalające skutecznie i efektywnie realizować wyzwania, przed którymi stają współczesne przedsiębiorstwa. Uczestnictwo w zajęciach studium pozwoli słuchaczom poznać najnowocześniejsze koncepcje, trendy i instrumenty (w tym również prawne) z zakresu ergonomii, bezpieczeństwa, higieny i ochrony pracy. W toku studiów uczestnicy poznają możliwości zastosowania i wykorzystania zdobyczy nauki i techniki służących optymalizacji zależności pomiędzy człowiekiem, jego pracą oraz warunkami świadczenia tej pracy.

Adresaci:

Studia adresowane są do kadry zarządzającej przedsiębiorstw i specjalistów zajmujących się problematyką bhp oraz kształtowania środowiska pracy. Studia adresowane są również do wszystkich, którzy pragną zdobyć kwalifikacje w tej dziedzinie i w przyszłości zajmować się problematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy. Studia skierowane są również do nauczycieli, chcących uzyskać kwalifikacje do nauczania przedmiotu Bezpieczeństwo i higiena pracy w szkołach.

Atuty:

Słuchacze Studiów Podyplomowych z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mają możliwość odbycia szkolenia po którym otrzymają Certyfikat w zakresie Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania BHP wg. PN-N 18001:2004. Koszt certyfikatu nie został uwzględniony w opłacie czesnego.Słuchacze otrzymują zaświadczenia o ukończeniu szkoleń w zakresie:zwalczania pożąrów i ewakuacji pracowników z odniesieniem do wymogu art. 209 Ustawy z dn. 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 1998r. nr 21, poz. 94 - z późn. zmianamia),udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Koszty zaświadczeń zostały uwzględnione w opłacie czesnego.Możliwość wzięcia udziału  również w innych szkoleniach z zakresu Auditora Wewnętrznego organizowanych przez Centrum Edukacyjne Technik. 

Ramowy program:

Forma zaliczenia:

Czas trwania studiów: 2 semestry (176 godziny) lub 3 semestry (310 godzin)

Cena: 2 semestry: 2500 zł + 200 zł (wpisowe)

           3 semestry: 3500 zł + 200 zł (wpisowe)

Zapisz się online

 

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.