EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

Coaching

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy 

www.wsg.bydgoszcz.pl 

Centrum Doskonalenia i Kształcenia Kadr Technik w Słupsku

Cel studiów:

Celem dedykowanego państwu Programu jest rozwój /podwyższenie poziomu wiedzy, umiejętności, postaw i przekonań  na temat skuteczności Modelu i narzędzi Coachingu Skoncentrowanego na Poszukiwaniu Rozwiązań / CSR/  oraz  ich implementację   na praktykę  prowadzenia sesji coachingowych i wykorzystywania elementów Coachingu w zdefiniowanych przez uczestników Studiów, obszarach rozwojowo/wsparciowych.

Adresaci studiów:

Program studiów dedykowany jest szerokiej grupie odbiorców poszukujących innowacyjnych pomysłów i inspiracji do pracy z innymi ludźmi,  jak również tym, dla których ważny jest rozwój  potencjału osobistego –  poznawczej ciekawości w doświadczania nowej wiedzy oraz nowych  umiejętności.

Dedykowany jest Menedżerom poziomów zarzadzania strategicznego, operacyjnego i wykonawczego, Liderom Zespołów chcącym wzmocnić swój kapitał umiejętności zarzadzania potencjałem pracowników, Dyrektorom oraz Specjalistom HR widzącym w Coachingu narzędzie wsparcia dla rozwoju pracowników, wprowadzania zmian i właściwego  kształtowania relacji interpersonalnych w strukturach zarządczych swoich organizacji, Doradcom Zawodowym, Trenerom, Konsultantom, Pedagogom, Psychologom i Terapeutom chcącym poszerzyć swoją perspektywę widzenia i rozumienia procesu pracy z ludźmi, w kierunku budowania ścieżek rozwoju, stanów rozwiązań i preferowanej przez nich przyszłości.

Ramowy program studiów:

Forma zaliczenia:

Czas trwania studiów: 2 semestry/ 180 godz.

 

 

 

Opiekun merytoryczny:

ngr Dorota Jakowlew

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium dla Kadry Menedżerskiej na Politechnice Gdańskiej. Ukończyła 3-letni licencjonowany kurs psychoterapii – podejście psychodynamiczne - pod kierunkiem profesora Aleksandrowicza w Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pracuje jako  Coach,  trener i wykładowca od ponad 20 lat.

Założycielka i właściciel Sopockiej Grupy Szkoleniowo-Doradczej.

Posiada szczególnie bogate doświadczenie w pracy z ludźmi, zarówno zespołowej, , jak  i pracy indywidualnej pełniąc rolę  trenera. coacha, superwizora

Doświadczenie to zdobywała pracując jako trener, coach, ale również praktyk w obszarze zarzadzania, pełniąc między innym funkcje Dyrektora Zarządzającego ds. Strategii Personalnej Grupy PZU SA i PZU Życie SA, Dyrektora Zarządzającego – szefa Zespołu Doradców Zarządu PZU SA oraz Doradcy Zarządu TVP.     

Pracowała jako  wykładowca Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Poznaniu oraz Gdańskiej Akademii Bankowej, przy Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową.

Jest licencjonowanym – cerytyfikowanym  terapeutą i coachem podejścia Skoncentrowanego na roazwiązaniach -  Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pod kierunkiem Luisa Alarcona  Ariasa.

Specjalizuje się w prowadzeniu, warsztatów szkoleniowych, treningów rozwoju osobistego oraz indywidualnych sesji coachingowych w obszarach : Sprzedaży Relacyjnej – w oparciu o podejście do Sprzedaży Skoncentrowanej na Poszukiwaniu Rozwiązań /SSR/, Zarządzania wizerunkiem – Personal Branding,  Zarządzania zespołem , opartych na innowacyjnym podejściu do pracy rozwojowej z ludźmi,  -    realizując indywidualne  projekty szkoleniowo – doradcze,  coachingowe, oraz, przede wszystkim wdrożeniowe,  głównie dla  poziomów zarządczych – strategicznych, operacyjnych, jak również   wykonawczych, dla różnych sektorów biznesu.

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.