EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

Grafika komputerowa i multimedia

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy 

www.wsg.bydgoszcz.pl 

Centrum Doskonalenia i Kształcenia Kadr Technik w Słupsku

Cel studiów:
Kształcenie specjalistów w zakresie przetwarzania grafiki i dźwięku na potrzeby publikacji elektronicznych. Wyposażenie słuchaczy w kompetencje zarówno w zakresie grafiki i estetyki jak i nowoczesnych technologii informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem technologii www.

Adresaci studiów:
Studia skierowane są do dwóch grup docelowych. Pierwsza to osoby zajmujące się zawodowo lub amatorsko tworzeniem różnych form graficznych oraz posiadających kompetencje artystyczne. Druga grupa to osoby z kompetencjami informatycznymi ale nie posiadające umiejętności artystycznych.

Korzyści dla uczestników studiów:
Nabycie praktycznych umiejętności związanych z przetwarzaniem grafiki wektorowej i rastrowej oraz podstaw programowania w zakresie technologii html i php, oraz podstawy baz danych. Zdobycie wiedzy technicznej-informatycznej z zagadnieniami związanymi z grafiką i estetyką

Sylwetki wykładowców:
Zajęcia na studiach prowadzone są w nowoczesnej i aktywnej formie laboratoriów, warsztatów, oraz multimedialnych wykładów. Wykładowcy studiów to osoby posiadające doświadczenie praktyczne i artystyczne w zakresie prowadzonych przez siebie przedmiotów.

Ramowy program studiów:

Forma zaliczenia:
Praca dyplomowa w formie projektu

Czas trwania studiów: 2 semestry / 240 godzin

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.