EN

Lepsza jakość edukacji!

O nas

17
lat na rynku
12602
zadowolonych uczniów
1024
odbytych kursów
nr 1
na rynku

Centrum  Edukacyjne TECHNIK jest placówką z długoletnią tradycją. Działamy od 1999 roku i wykształciliśmy tysiące osób na poziomie szkół średnich, policealnych a także w ramach studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych organizowanych przy współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki.

Stawiamy na wszechstronny rozwój i jesteśmy otwarci na każdą grupę wiekową, dlatego nasza struktura jest rozbudowana.

CENTRUM DOSKONALENIA I KSZTAŁCENIA KADR oraz AKADEMIA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO to komórki organizujące kursy doskonalące. CDIKK zostało utworzone do wspierania edukacji przez organizowanie kursów, warsztatów i szkoleń dla nauczycieli, a także rad pedagogicznych, również w połączeniu ze spotkaniami integracyjnymi. Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoją wiedzę, a nie jesteś pedagogiem – zajrzyj na ofertę AKU. Prowadzimy szkolenia w różnych dziedzinach, pomagamy rozwijać zarówno kompetencje miękkie, jak i dzielimy się wiedzą specjalistyczną.

Centrum Edukacyjne TECHNIK to także organizator całorocznych oraz sezonowych kursów językowych prowadzonych przez Szkołę Językową HARVARD, dla wszystkich grup wiekowych.

Prowadzimy również szkoły dla młodzieży i dorosłych: I PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE dla młodzieży, JEDNOROCZNE STUDIUM ZAWODOWE, POMORSKIE LICEUM BIZNESU, POMORSKIE STUDIUM BIZNESU.

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.