EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

Rekrutacja

W dniu 15 grudnia 2014 roku została powołana w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku  Komisja Rekrutacyjna, której celem było wyłonienie 40 uczniów klas technikum, którzy w tym roku szkolnym wezmą udział w praktykach na terenie Hiszpanii. Uczniowie III klasy technikum technologii drewna, technikum organizacji reklamy, technikum technologii odzieży oraz fototechnika musieli napisać test z języka angielskiego z elementami języka zawodowego, przejść rozmowę kwalifikacyjna dotycząca ich zainteresowań, planów na przyszłość i dokonań zawodowych. Komisja podczas rekrutacji brała pod uwagę również średnią ocen z przedmiotów zawodowych i ocenę z zachowania jaka kandydaci otrzymali na koniec klasy drugiej. 22 grudnia została ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do projektu oraz lista rezerwowa. Wszystkim, którzy zakwalifikowali się do udziału w mobilności gratulujemy.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku szkolnym
2014/2015- III klasa fototechnik

1.    Bilenda Patrycja – 27
2.    Jaroszewicz Martyna – 27
3.    Kołtun Angelika - 26
4.    Różyło Kamila - 25
5.    Marszałek Wiktoria - 25
6.    Iwanisik Klara - 25
7.    Trzaskoma Dominika - 23
8.    Tarka Karolina - 23
9.    Suchanowska Dominika - 23


Lista rezerwowa w roku szkolnym 2014/2015 - III fototechnik
1.    Smolińska Adrianna - 22
2.    Wójcik Milena - 22
3.    Wypyszewski Kornel- 22
4.     Szpak Wojciech - 22
5.    Marczewska Agnieszka - 21

 


Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku szkolnym
2014/2015- III klasa technikum organizacji reklamy

1.    Krupska Katarzyna - 26
2.    Poniewierski Tomasz - 26
3.    Wisłocka Ilona - 24
4.    Sławińska Izabela - 23
5.    Dybowska Aleksandra - 23
6.    Wilkowski Robert - 19
7.    Żołnierczyk Klaudia - 18
8.    Chyrek Aleksandra - 18
9.    Zelek Jan - 17
10.    Dzidzienko Kaja - 17
11.    Bąk Maciej - 16
12.    Dziendziela Aleksandra- 16

Lista rezerwowa w roku szkolnym 2014/2015 - III klasa technikum organizacji reklamy
1.    Składanek Edyta - 16
2.    Kossak-Główczewski Filip - 16
3.    Sadowski Piotr - 15
4.    Czarnecka Agata - 14
5.    Śmiechowska Katarzyna - 14

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku szkolnym
2014/2015- III klasa technikum technologii drewna

1.    Dygulski Miłosz - 28
2.    Lipiński Mateusz - 25
3.    Deja Krzysztof – 20
4.    Roszak Patryk – 17
5.    Budynek Krzysztof – 17
6.    Dudkowski Konrad – 14
7.    Syrnyk Michał – 14
8.    Piechowski Arnold – 13 (16 pkt. z testu)


Lista rezerwowa w roku szkolnym 2014/2015 - III klasa technikum technologii drewna
1.    Rosołowski Szymon – 13
2.    Bejnarowicz Kordian – 9

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku szkolnym
2014/2015- III klasa technikum technologii odzieży

1.    Głuszek Kinga
2.    Tatarynowicz Klaudia
3.    Szczerba Pamela
4.    Zakrzewska Oliwia
5.    Kędziora Mateusz
6.    Pietrzak Angelika
7.    Pytel Aleksandra
8.    Jędrzejewska Sylwia
9.    Repke Małgorzata
10.    Bedzyk Anna

Lista rezerwowa w roku szkolnym 2014/2015 - III klasa technikum technologii odzieży
1.    Bazowska Angelika

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.