EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

Specjalista ds. Logistyki i Spedycji

Cel: przekazanie uczestnikom informacji niezbędnych do efektywnej pracy i prowadzenia działalności w zakresie spedycji i transportu. W naszej szkole zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego oraz spedycji. 

Do kogo adresowany jest ten kierunek?

Kierunek adresowany jest do osób wchodzących w problematykę logistyki, w tym początkujących pracowników średniego i wyższego szczebla magazynów, działów transportu i logistyki produkcyjnych i dystrybucyjnych / handlowych i innych, a także dla pracowników innych działów przedsiębiorstw, dla których zrozumienie istoty logistyki i spedycji stanowić ma podstawę kontaktu z tym obszarem funkcjonowania przedsiębiorstwa, w tym zwłaszcza pracowników działów: produkcji, kontrolingu i finansów, przetwarzania zamówień, zaopatrzenia oraz planowania.

Korzyści dla słuchaczy:

Dlaczego warto zapisać się?

Po ukończeniu kierunku Specjalista ds. transportu i logistyki, możesz pracować przede wszystkim w branży logistycznej, w zawodzie spedytora, logistyka. Ukończony kierunek pomoże Ci w awansie w obecnej pracy, rozwinąć swoje możliwości w gałęzi przemysłowej, handlowej, usługowej oraz spedycyjnej.Nasza szkolła jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy, pracodawcy potrzebują pracowników logistyki, spedytorów w Polsce, i w całej Unii Europejskiej, najlepiej zaświadczonym dyplomem MEN. Wiedza zdobyta w naszej placówce oparta jest zarówno o umiejętności praktyczne jak i teoretyczne.

Czas trwania: 12 miesięcy

Koszt: 150 zł miesięcznie

Zapisz się online!

 

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.