EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

SZKOŁA JĘZYKOWA HARVARD

Masz grupę znajomych i brak pomysłu na spędzanie wolnego czasu

- zgłoś się i uczcie się we własnym gronie

 

Masz grupę znajomych i kłopoty z dojazdem

- zgłoś się i my przyjedziemy do Was

 

Nie masz co zrobić z dzieckiem

- weź je ze sobą i uczcie się w jednym czasie na różnych poziomach

 

Szkoła Języków Obcych Harvard działająca przy Centrum Edukacyjnym TECHNIK została stworzona dla osób pragnących poszerzać i doskonalić swoje umiejętności językowe. „Chcemy nauczyć naszych kursantów posługiwania się językiem obcym w praktycznych sytuacjach życiowych oraz zawodowych” mówi Mariusz Gorzeń dyrektor szkoły.


„Na sukces szkoły składa się wiele czynników, takich jak: szeroki wybór kursów, dogodna lokalizacja szkoły, mała liczba osób w grupie, wyrównana średnia wieku słuchaczy. Jednym z najważniejszych jednak jest nasz profesjonalizm i dbałość o jakość świadczonych usług”. Harvard oferuje innowacyjne kształcenie językowe na poziomach określonych w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego ( Common European Framework of Reference), przy wykorzystaniu różnorodnych form nauczania w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom edukacyjnym oraz zaleceniom Rady Europy.

Szkoła nie chce być kolejną placówka, która „wypuszcza” setki absolwentów jedynie z wiedzą teoretyczną a nie praktyczną. „Najważniejszym w naszej placówce jest bezpośredni kontakt z słuchaczem i odpowiadanie na potrzeby kursantów. Stworzyliśmy warunki do i uczenia się języków obcych zgodnie z ich potrzebami oraz rozwijającym się w szybkim tempie rynkiem pracy”, kontynuuje Gaorzeń. Szkoła zachęca nieszablonowym programem nauczania a jednocześnie rodzinną atmosferą. Organizuje następujące kursy języków obcych: język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język polski.

Godziny zajęć są dostosowane indywidualnie do potrzeb słuchaczy. Lekcje mogą odbywać się zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych, a ich intensywność zależy wyłącznie od wymagań kursanta.

Harvard stawia na małe, kameralne grupy oraz wyrównany wiek uczestników danego kursu, co ma przełożyć się na większą efektywność nauki oraz lepsze efekty końcowe.

„Zdajemy sobie sprawę, że w procesie nauczania lektorzy są ogniwem najważniejszym, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do doboru kadry. Doskonałe kwalifikacje, ciekawa osobowość, komunikatywność, cierpliwość - to tylko niektóre z wymogów, którym muszą sprostać nasi kandydaci. Tym, którym się powiodło, Harvard stwarza szerokie możliwości rozwoju”, mówi nam na zakończenie Mariusz Gorzeń, dyrektor szkoły.

Szkoła językowa „HARVARD” może okazać się ciekawą alternatywą dla dotychczasowego systemu kształcenia języków obcych. Ciągle rozbudowywana oferta kursów językowych dla różnych grup osób będzie z pewnością czynnikiem motywującym do poszerzania swojej wiedzy. Z ostateczną oceną Szkoły Językowej HARVARD na razie się wstrzymajmy, jednak widać już duży potencjał i wielkie możliwości, które nie były do tej pory spotykane na rynku słupskich szkół językowych.

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.