EN

Lepsza jakość edukacji!

powrót

Wiedza o Społeczeństwie i Wychowanie do Życia w Rodzinie

 

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy 

www.wsg.bydgoszcz.pl 

Wydział Nauk Stosowanych w Słupsku

 

W obliczu reformy oświaty koniecznością staje się doskonalenie zawodowe, które pozwala osiągać kolejne stopnie zawodowe. Zmiany struktury nauczania powodują, że liczba godzin z niektórych przedmiotów nauczania jest niewystarczająca do realizacji pełnego etatu zatrudnienia, dlatego możliwość nauczania drugiego przedmiotu jest w wielu przypadkach warunkiem koniecznym do dalszej pracy w szkole.
 
Cel studiów:

Celem studiów jest uzyskanie kwalifikacji i przygotowanie do prowadzenia zajęć edukacyjnych z przedmiotów "Wychowanie do życia w rodzinie" oraz "Wiedza o społeczeństwie" w szkołach. Studia stwarzają możliwość do poszerzenia wiedzy z niezbędnych do prowadzenia zajęć dyscyplin. Oprócz przygotowania merytorycznego pozwalają na doskonalenie umiejętności metodycznych.
 
Adresaci studiów:

Nauczyciele z wykształceniem wyższym chcący zdobyć kwalifikacje do nauczania przedmiotów Wiedza o Społeczeństwie i Wychowanie do Życia w Rodzinie.Studia skierowane są również do nauczycieli, absolwentów kursu kwalifikacyjnego z zakresu "Wychowania do życia w rodzinie", zainteresowanych podwyższeniem swoich kwalifikacji na poziomie studiów podyplomowych (możliwość zaliczenia przedmiotów z kursu kwalifikacyjnego).
 
Pogram studiów:

Forma zaliczenia:

Praca dyplomowa
Egzamin dyplomowy

Czas trwania studiów: 3 semestry/ 540 godz.

Cena: 3900 zł + 200 zł (wpisowe)

Zapisz się online

xd

Oferta do pobrania

Dla nauczycieli Dla nauczycieli
Szkolenia BHP Szkolenia BHP
Studia podyplomowe Studia podyplomowe

Newsletter

Zawsze bądź na bieżąco z naszą ofertą, nie przegap informacji o nowościach i promocjach.